Jak krok po kroku zintegrować CallPage z SALESmanago

By | Listopad 29, 2016

sm-_-cp-on-post-min

SALESmanago to jedna z najbardziej popularnych na świecie platform klasy Marketing Automation. Od teraz użytkownicy SALESmanago mogą łatwo zintegrować CallPage ze swoimi sklepami i zdobywać nowe kontakty do potencjalnych klientów.

Jak działa CallPage

CallPage to wtyczka przeznaczona do zainstalowania na stronie internetowej, która w czasie rzeczywistym analizuje zachowanie użytkowników. Na podstawie ich postępowania system ocenia, czy są oni zainteresowani Twoją ofertą. Jeśli tak – na ekranie użytkownika wyświetla się specjalne okienko (pop-up) z propozycją pozostawienia numeru telefonu i możliwością zamówienia bezpłatnego telefonu zwrotnego.

Dzięki CallPage twoi pracownicy kontaktują się z zainteresowaną osobą w ciągu 28 sekund lub w wybranym przez użytkownika momencie.  Więcej o CallPage

Dzięki integracji z CallPage użytkownicy SALESmanago mogą zarządzać ze swojego panelu CRM w SALESmanago wszystkimi leadami pozyskanymi przez CallPage, co jest bardzo wygodne i szybkie.

Proces integracji systemów zajmuje tylko kilka minut:

1. Wejdź w panel klienta CallPage, wybierz zakładkę “Widgety”, a następnie “Edycja Widgetu”.

1
2. Przejść do zakładki “Integracje” i utwórz nową integrację.

2

3. Z listy integracji wybierz “SALESmanago” i wpisz dane swojego konta SALESmanago niezbędne do integracji.

3

Możesz znaleźć te dane w panelu SALESmanago w zakładce „Ustawienia” > „Integracja”.

4. Kliknij przycisk “Zapisz” i integracja gotowa!  

Teraz wszystkie połączenia, które generuje CallPage, będą przekazywane do systemu SALESmanago. Dane dotyczące rozmów znajdziesz w zakładce  „CRM” > „Kontakty”:

4

Życzymy miłej  i przyjemnej pracy z naszymi narzędziami! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, niezwłocznie udzielimy odpowiedzi!