Irinox, Develey, Oponeo…kto jeszcze dołączył do SALESmanago w styczniu?

By | Marzec 6, 2018

Rozwiązania Marketing Automation są coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców. SALESmanago stara się wyjść naprzeciw wymaganiom klientów wdrażając nowe, innowacyjne rozwiązania i udoskonalając obecne funkcjonalności. Jak co miesiąc, opisaliśmy pokrótce najciekawsze profile firm, które dołączyły do grona naszych klientów w styczniu.

POLSKA:

Hotel Sobienie Królewskie znajduje się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym około 1880 roku. Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, co stwarza znakomite warunki na wypoczynek.

Develey – rodzinna firma z tradycjami. Już od ponad 170 lat dostarcza produkty, charakteryzujące się nie tylko wyśmienitym smakiem, ale też oparte na bezpiecznych składnikach najlepszej jakości.

Sklepopon.com – sklep dla prawdziwych miłośników motoryzacji, którzy dbają o swoje cztery (lub dwa) kółka.

UNIVERSE Konsulting – Edukacja jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń i konferencji w zakresie: podatków i rachunkowości, kadr i płac, ochrony danych osobowych, marketingu i sprzedaży, prawa celnego i handlu zagranicznego, szkoleń branżowych dla TBS, szkół wyższych i administracji.

Galmet to polska firma rodzinna z 35-letnim doświadczeniem w branży grzewczej.

Oponeo oferuje bogaty wybór opon letnich, zimowych i całorocznych. Znajdziesz tam opony na każdy sezon do niemal każdego typu pojazdu.

otico.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i wprowadza rozwiązania, które usprawniają poszukiwanie idealnej nieruchomości.

Inwałd Park to miejsce, w którym dzieją się rzeczy niemożliwe, a czas płynie jakby inaczej. Tylko tutaj można odwiedzić Paryż, przybić piątkę z Tyranozaurem Rexem, poznać średniowieczne obyczaje czy też wędrować alejkami kwiecistego obrazu. To wszystko znajduje się w Inwałdzie, malowniczej miejscowości leżącej województwie małopolskim.

Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowy Instytut Badawczymisją Instytutu jest rozwój badań naukowych.

ŚWIAT:

Irinox jest wiodącym producentem najlepszych jakościowo schładzarek i systemów ochrony żywności, jak również sprzętu ze stali nierdzewnej do użytku domowego i profesjonalnego.

Seeweb jest jednym z czołowych dostawców usług z zakresu przetwarzania danych w chmurze (Cloud Computing) a także Housingu i Hostingu we Włoszech.

My Selleria – interesujesz się jazdą konną? W My Selleria znajdziesz szeroki wybór sprzętu i akcesoriów, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom jeździectwa.

PigShoes – sklep oferuje szeroki i stale powiększany asortyment najnowszych modeli butów najbardziej znanych marek a także duży wybór akcesoriów wiodących producentów.

Remisens – pobyt w hotelach Remisens kojarzony jest z najwyższą jakością usług i wyjątkową atmosferą, która inspiruje zarówno intelektualnie jak i emocjonalnie.

Wellstore – od 2003 roku Wellstore zaopatrza klientów w innowacyjne i najwyższej jakości produkty sportowe, fitnessowe oraz produkty do pielęgnacji ciała.