Kłopoty z responsywnością? Mamy ostateczne rozwiązanie – nowy, rewolucyjny Email Drag&Drop Designer SALESmanago

By | Styczeń 29, 2018

Stworzyliśmy kreator emaili nowej generacji!

Pracujemy nad wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Adaptujemy, tworzymy i ulepszamy futurystyczne technologie takie jak sztuczna inteligencja, machine learning, i boty sprzedażowe. Czasami jednak, zdarza nam się pochylić nad prostym, od lat obecnym na rynku rozwiązaniem. Nasz najnowszy projekt prawdopodobnie zapoczątkuje rewolucję w email marketingu.

Wykorzystaliśmy nasze 6 letnie doświadczenie, feedback naszych najbardziej wymagających klientów oraz wyniki analizy najlepszych praktyk i rozwiązań czołowych systemów email marketing na świecie, aby odpowiedzieć na najpopularniejsze problemy email marketingu!

 

<WERBLE>

Rezultatem jest zupełnie nowy i prawdopodobnie najlepszy na rynku kreator Drag&Drop, który pozwala tworzyć piękne i w pełni responsywne szablony, wiadomości email i newslettery każdemu, zupełnie bez udziału IT!

Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, autorskich technologii budowania i zapisywania wiadomości email. Od teraz każdy Twój wysłany email automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym będzie czytany!

Kolejna autorska technologia zaszyta w nowym kreatorze sprawia, że SALESmanago automatycznie dostosowuje kod wiadomości email do indywidualnych wymagań dostawcy poczty, u którego mailing będzie otwarty!

Na koniec, aby zagwarantować bezbłędne wyświetlanie stworzonych wiadomości, wyposażyliśmy Email Drag&Drop Designer w mechanizm pełnej weryfikacji poprawności wyświetlania wiadomości na wszystkich popularnych klientach pocztowych oraz urządzeniach dostępnych na rynku.

 

Co to oznacza dla Ciebie?

Wygląd:
Intuicyjny, przejrzysty kreator drag&drop – nie potrzebujesz technicznej wiedzy do stworzenia responsywnej wiadomości email.

Czas:
Kreator umożliwia stworzenie profesjonalnego mailingu nawet w 5 minut.

Zalety techniczne:
Każdy email stworzony w kreatorze będzie dostosowany do rozdzielczości ekranu urządzenia – a wszyscy wiemy, jakie to jest ważne!

 

Wybierz SALESmanago trial i zaskocz swoich klientów używając pełnego zestawu narzędzi do automatyzacji.

lub….

Wybierz AppStore Trial i przetestuj pojedynczą funkcję – na przykład ten pachnący nowością kreator drag & drop?