Podsumowanie roku – 2017 w SALESmanago

By | Luty 1, 2018

Nowy członek zarządu

Marek Broda, poprzednio dyrektor operacyjny SALESmanago Marketing Automation, dołączył do zarządu firmy do Grzegorza BłażewiczaKonrada Pawlusa.

 

Rok zaczęliśmy od dobrej wiadomości:

Udział firm korzystających z narzędzi CRM w ciągu ostatniej dekady w krajach Unii Europejskiej wzrósł o 23,5%!

 

Marka sukcesu

26 stycznia 2017, SALESmanago zostało laureatem prestiżowego konkursu Rzeczpospolitej na Najlepszą Polską Młodą Markę, otrzymując czek na 400 000 złotych do wykorzystania na kampanię reklamową produktu.

W tym roku konkurs był organizowany szósty raz, a mogły w nim wziąć udział marki które zadebiutowały po 1 stycznia 2009 roku, osiągnęły przynajmniej 7 mln złotych przychodu w roku 2016 i zostały utworzone specjalnie na polski rynek.

 

White collar boxing

W lutym zebraliśmy kilku bohaterów z IT, wsadziliśmy ich do ringu, założyliśmy im rękawice i daliśmy sygnał do walki!

Event, który miał być rozgonieniem nudy w środku lutego rozrósł się do pełnej gali  z gwiazdą wieczoru, profesjonalnymi konferansjerami i sędziami.

Po krótkim zastanowieniu postanowiliśmy jako SALESmanago Marketing Automation nawiązać współpracę z Małopolskim Związkiem Bokserskim. Na miejsce wydarzenia wybraliśmy zaprzyjaźnioną restaurację – Food and People by Pastrami Deli. W samym jej środku postawiliśmy profesjonalny ring, resztę sprzętu i tak się zaczęło.

 

Marzec: Jednorożce! Jednorożce wszędzie!

W artykule, jaki ukazał się 16 marca br. na serwisie World Economic Forum, autor Plamen Russev – założyciel i prezes Webit Congress – wymienia platformę SALESmanago, jako wywodzącego się z Polski hegemona automatyzacji marketingu, który ma szansę osiągnąć jako start-up pułap wartości przekraczający miliard dolarów. Autor publikacji pisze o SALESmanago jako o jednej z najbardziej obiecujących firm, firmie o ugruntowanej wiedzy i sukcesie w działaniach w dzisiejszej Polsce.

 

Organizacja AntySPAMowa 

W czerwcu oficjalnie zostaliśmy partnerem The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group. Organizacja zrzesza firmy wspólnie działające na rzecz ograniczenia spamu i niechcianego oprogramowania.

 

Jeśli dziś sierpień to musimy być w Bogocie

Na przełomie sierpnia i września nasz partner Bendita Essence współuczestniczył w organizacji jednego największych eventów branżowych 2nd Forum of Customer Relationship and Relational Marketing 2017.

Podczas tego wydarzenia SALESmanago zostało przedstawione przez Bendita Essence. Prelekcja połączona z prezentacją możliwości platformy cieszyła się ogromną popularnością i zgromadziła setki słuchaczy.

 

Przetrwaliśmy Black Friday

… a przy okazji czegoś się nauczyliśmy!

Tu znajdziesz wnioski!

 

Przygotowania do maja 2018

Sprawdź:

RODO: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim ustawa wejdzie w życie

RODO: FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Śledź bloga na bieżąco – będziemy wrzucać więcej użytecznych postów!

 

Rozwój platformy

Pośród wielu ulepszeń i nowych funkcji (długo można by wymieniać) te zasługują, naszym zdaniem na szczególną uwagę:

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie!