Raporty, które muszą znać marketerzy. Do pobrania za darmo

By | Sierpień 14, 2015

Depositphotos_39342339_s-2015Ciąg dalszy naszego materiału o źródłach najlepszych treści, które marketerzy muszą znać.

MarketingLand

Krótsze i dłuższe artykuły, dotyczące każdego aspektu życia marketera. Tworzone przez doświadczonych ekspertów. Z ich najnowszych raportów polecamy ten na temat Mobile Marketing.

 

State of Digital

Studia przypadków, komentarze, przewodniki, raporty. Strona jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu łatwo znajdziesz dane na interesujący Cię temat.

 

CMO Council

W linku powyżej znajdziesz listę rozmaitych statystyk, ułożonych chaotycznie (doświadczenie klienta w social media obok kosztów content marketingu i wzrostu e-commerce), ale przydatnych .

 

E-marketer

Lwia część treści jest płatna, ale znajdziesz sporo użytecznych informacji w sekcji Articles.

 

State of Social Media 2015

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o mediach społecznościowych. Aktualne dane!

 

Business2Community: Social Media and Marketing Stats

Business to Community zawsze tworzą świetne treści i serdecznie polecamy Wam lekturę ich materiałów. Zaś w linku znajdziecie listę 104 marketingowych statystyk z rozmaitych obszarów, ukazujących stan dyscypliny w 2015 roku.

 

Biblioteczka Marketera SALESmanago

Zwięzłe, 20-stronicowe ebooki, opisujące zastosowanie Marketing Automation w rozmaitych kontekstach: od Internetu Rzeczy, przez mobile, po budowanie doświadczenia zakupowego. Do pobrania za darmo.

 

Masz jakieś godne polecenia źródła danych, raportów czy wiedzy, którymi chciałbyś się podzielić z innymi marketerami? Daj znać w komentarzach!

Przeczytaj więcej na blogu Marketing Automation.