SALESmanago wyśle wiadomości mobilne za pomocą SerwerSMS.pl

By | Wrzesień 17, 2014

serwersms_logoPlatforma SerwerSMS.pl rozpoczęła właśnie współpracę z SALESmanago. W ramach kooperacji zostało udostępnione zintegrowane narzędzie, z pomocą którego korzystający z niego użytkownicy będą mogli swobodnie dokonywać zautomatyzowanych wysyłek wiadomości SMS do swoich klientów. 

 

Podjęta współpraca SALESmanago.pl i SerwerSMS.pl ma na celu ułatwienie wysyłki SMS-ów przez polskich przedsiębiorców do swoich klientów. Nowa integracja umożliwi automatyczne wysyłanie wiadomości mobilnych do odpowiednich osób, w odpowiednim czasie i z dopasowaną treścią. Możliwe staje się również automatyczne reagowanie na odpowiedzi osób otrzymujących wiadomości SMS. Pełna integracja umożliwiła połączenie marketingu SMS z resztą działań marketingowych w obrębie jednego systemu Marketing Automation.

Technologia SMS w marketingu bezpośrednim jest coraz chętniej stosowana w dotarciu do konsumentów oraz odbiorców produktów i usług. Według badania przeprowadzonego przez Platformę SerwerSMS.pl w 2013 roku na próbie ponad 2160 respondentów, stwierdzono m.in., że aż 36,6% badanych wyraziło chęć otrzymywania powiadomień o promocjach w sklepach i punktach usługowych za pomocą SMS-ów.

„Zdecydowana większość respondentów (81,2%) uznała, że SMS-y z ofertą promocyjną mogłyby ich skłonić do odwiedzenia strony internetowej sklepu w celu bliższego zapoznania się z ofertą, a blisko co trzeci Polak korzystał już z SMS-ów Premium. Klienci SALESmanago już teraz mogą spiąć usługę oferowaną przez SerwerSMS.pl z narzędziem, z którego w optymalizacji i automatyzacji marketingu online aktualnie korzystają. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp do usługi komunikacji SMS i będzie doskonałym uzupełnieniem rozwiązań oferowanych przez integratora. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe będzie szybkie i precyzyjne dostarczenie wszystkich treści, które są istotne z punktu widzenia prowadzonej działalności” – mówi Daniel Zawiliński, CMO w Platformie SerwerSMS.pl

Moduł umożliwiający dokonanie integracji jest dostępny dla każdego, kto korzysta z SALESmanago. Wystarczy dokonać prostej konfiguracji, a systemy SerwerSMS.pl i SALESmanago zaczną ze sobą współpracować. Dodatkowe informacje znajdziesz na: http://serwersms.pl/integracje/moduly-i-wtyczki-sms/78-sales-manago