Wesołych WalentAPEK! 5 trików jak zautomatyzować święto miłości.

By | Marzec 6, 2018

Bez zbędnych wstępów zapraszamy na wpis walentynkowy. Odpal muzykę i przeczytaj jak przetrwać dzień zakochanych i nie zwariować.

 

  1. Znajdź towarzysza

Tinder Apka randkowa, w której wybierasz potencjalnych partnerów przeglądając ich zdjęcia. Umawiasz się na randkę i czekasz na swoje „i żyli długo i szczęśliwie”.

Plenty of fish Jak sama nazwa wskazuje jest to aplikacja pełna ryb… to znaczy profili randkowych. Wybierz interesującą osobę, wyślij wiadomość i umów się na wieczór.

Love test calculator Zanim zaplanujesz małżeństwo, trójkę dzieci, golden retrivera i rybki, sprawdź jak bardzo jesteście kompatybilni jako para.

 

  1. Wygospodaruj czas

SALESmanago i APPmanago SALESmanago oferuje pełen wachlarz zautomatyzowanych rozwiązań dla działów marketingu, a dzięki integracji z APPmanago, stworzysz zestaw rozwiązań do automatyzacji marketingu łączący automatyzację opartą o stronę www i tradycyjne kanały marketingowe z pełnym zakresem możliwości personalizowanej komunikacji w obrębie aplikacji mobilnej i urządzenia mobilnego indywidualnego klienta. Wypróbuj SALESmanago i APPmanago przez 30 dni za darmo.

If by IFTTT Organizator wielozadaniowości. Automatyzuje codzienne zadania. Pozwala na integrację ulubionych aplikacji jednocześnie upraszczając proces wymiany danych między nimi. Wersja iOS i Android.

 

  1. Przygotuj oprawę

La~la messenger Zamień nudne „Wesołych Walentynek” w rozśpiewaną, kolorową, spersonalizowaną laurkę!

Dubsmash Dubsmash to zabawne narzędzie do podkładania kultowych tekstów z filmów i piosenek pod nakręcone przez użytkownika filmiki.

Pinterest Internetowa skarbnica pomysłów i serwis społecznościowy w jednym. Bez problemu znajdziesz tu inspiracje, aby stworzyć samodzielnie wyjątkowy upominek.

Print studio Print studio to najlepszy sposób na wydrukowanie zdjęć z telefonu i z Instagrama.

 

  1. Wino i kino

Hello vino Cabernet, czy Syrah? A może Pinot Grigio? Już nigdy więcej nie dasz plamy w restauracji wybierając słodką maderę do lekkiej ryby.

Flixster Przejrzyj listę filmów, przeczytaj recenzje z Rotten Tomatoes, wybierz tytuł i zdecyduj czy oglądacie go w kinie czy w domu przez Netflixa. Wersja iOS i Android.

 

  1. Małe co nieco

Spotify Ze Spotify bez problemu stworzysz nastrojową listę na przebojowy wieczór we dwoje. Wersja iOS i Android.

iKamasutra Nigdy więcej nudy w sypialni! Wersja iOS i Android.

 

BONUS: A jeśli wszystko inne zawiedzie

8,500+ Drink Recipes Free Apka dostarczy pomysłów na drinki. Koktajle podzielone są na różne kategorie, a wyszukiwarka znajduje drinki zarówno po nazwie jak i po składnikach. Wersja iOS i Android.

Twitch Aplikacja pozwala śledzić rozgrywki takich gier jak: League of Legends czy Call of Duty.