Horoskop Digital Marketera

By | Styczeń 30, 2018

Część marketerów nadal wróży z fusów, zamiast oprzeć się na empirycznej analizie danych z platformy marketing automation. Dlatego stworzyliśmy unikalny, jedyny w swoim rodzaju horoskop digital marketera. Sprawdź jaka przyszłość Cię czeka, i co mówi o tobie Twój marketingowy znak zodiaku!

 

16.01 – 15.02:

Powiadomienie Push : Jesteś osobą wszechstronną, mającą wiele twarzy. Nie boisz się pytać innych o zdanie i bardzo często uzyskujesz odpowiedź. Potrafisz zachęcić ludzi by poszli tam gdzie chcesz i zrobili to, co im podpowiesz.

 

16.02 – 15.03:

Buyer Persona : Dla wielu jesteś ideałem. Marzą by poznać kogoś takiego jak Ty i iść z nim przez życie. Reprezentujesz wszystko to, czego pragną idealni odbiorcy i stanowisz punkt odniesienia dla wielu działań Twoich znajomych.

 

16.03 – 15.04:

Aplikacja Mobilna : Jesteś wszędzie, działasz szybko, jesteś mobilny i pomocny. Czasem jednak przytłacza Cię nadmiar informacji. Rozważ platformę mobile marketing automation, która pomoże Ci w Twojej pracy, wtedy odetchniesz pełną piersią i zajmiesz się tym co umiesz najlepiej.

 

16.04 – 15.05:

Porzucony Koszyk : Byłaś kiedyś królową balu. Wszystko w Tobie było pożądane i wymarzone. Niestety, coś odwróciło uwagę adoratorów i chwilowo o Tobie zapomnieli. Nic straconego! Postaraj się odnowić kontakty: zerknij w notatki i wyślij do znajomych maile, w których przypomnisz to, co w Tobie polubili!

 

16.05 – 15.06:

Kod QR : Jesteś mistrzem kamuflażu. Doskonale radzisz sobie w grach survivalowych i podchodach. Wykorzystaj tę zdolność w tym miesiącu. Zaproś kolegów i koleżanki na poszukiwanie skarbów. Przygotuj zestaw ukrytych wskazówek i przyjmij rolę mistrza gry. Wszyscy będą zachwyceni zdobytymi niespodziankami.

 

16.06 – 15.07:

Treść Dynamiczna : Masz zadatki na świetnego psychologa. Obserwujesz swoich znajomych, ich zachowania i przyzwyczajenia i dzięki temu doskonale wiesz, czego im w danej chwili potrzeba. W odpowiednim momencie podsuwasz im właściwa wizytówkę, lub ulotkę z wycieczką, o której marzą od miesiąca.

16.07 – 15.08:

Startup : W Twoim życiu pojawiły się ostatnio pewne zawirowania – wszystkie zadania są do zrobienia na wczoraj, a wszystkie spotkania przekładasz o godzinę lub dwie. Pomyśl nad zatrudnieniem asystenta, który pomoże Ci przebrnąć przez nadchodzące miesiące, a zakończysz rok ogromnym sukcesem.

 

16.08 – 15.09:

Custom Audience : Kwitniesz w towarzystwie, uwielbiasz organizować różnego rodzaju spotkania i zawsze potrafisz tak dobrać gości, żeby byli usatysfakcjonowani i niecierpliwie czekali na kolejną imprezę.

 

16.09 – 15.10:

Big Data : Twoją domeną są taktyka i strategia. Świetnie sobie radzisz z ogromnymi zbiorami danych, a z pomocą sztabu analityków i odpowiedniego oprogramowania potrafisz ekstrapolować bardzo dokładny obraz sytuacji i przewidzieć nadchodzące posunięcia współgraczy rynkowych.

 

16.10 – 15.11:

Web Beacon : Masz wiele imion i kochasz kontrolować świat dookoła. Najlepiej czujesz na drugim planie gdzie sprawdzasz czy ludzie robią to co powinni. Masz niesamowicie rozwinięty zmysł obserwacji i jesteś osobą niezwykle skrupulatną.

 

16.11 – 15.12:

Viral : Co prawda jesteś samotnikiem i indywidualistą, który sam dyktuje warunki współpracy, jednak gdy trafisz na odpowiednie towarzystwo, szał imprezowy zamienia się w prawdziwe Bachanalia! Jeżeli dowiesz się o czymś ważnym, bez wahania informujesz o tym otoczenie.

 

16.12 – 15.01:

Landing Page : Z ogromnym ciepłem przyjmujesz wszystkich, którzy do Ciebie przychodzą. Jesteś dobrym duchem Swojej firmy. Jeżeli znudzi Cię praca office managera, rozważ otworzenie własnego pensjonatu!

 

Zmęczony zgadywankami? Wypróbuj CRM od SALESmanago  i pozwól działać nauce!