Organizacja na rzecz ograniczenia SPAMu i deszcz nagród – SALESmanago

By | Sierpień 3, 2017

Mijający tydzień obfitował we wrażenia i nagrody. SALESmanago Marketing Automation zostało partnerem The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group (M3AAWG). Ponad to, po raz kolejny pojawiamy się w ścisłej czołówce rankingu GetApp w kategorii Marketing Automation. Wisienką na torcie była wygrana w tegorocznej edycji Diamentów Private Equity w kategorii Spółka portfelowa VC.

The Messaging, Malware and Mobile Anti-Abuse Working Group to organizacja zrzeszająca firmy wspólnie działające na rzecz ograniczenia spamu i niechcianego oprogramowania. Wśród członków tej założonej w 2004 roku organizacji można znaleźć zarówno firmy telekomunikacyjne, dostawców usług internetowych, zarządców platform społecznościowych, dostawców i producentów oprogramowania, jak i firmy tworzące programy antywirusowe. W gronie firm wspierających organizację są takie światowe marki jak Apple, Facebook, Google czy Oracle Marketing Cloud.

Głównym celem opisywanej organizacji jest ograniczenie nadużyć w trzech sferach:

  • Wiadomości (Messaging) – problemy związane z nadużyciami w dowolnym kanale – od poczty elektronicznej po SMSy,
  • Złośliwe oprogramowanie (Malware) – w tym boty, wirusy i złośliwe kody, które są prawdziwą przyczyną spamu, wyłudzeń i innych form cyberprzemocy,
  • Mobile – ochrona użytkowników przed wymienionymi powyżej zagrożeniami.

Ranking GetApp

SALESmanago znalazło się na podium w kategorii najlepszych systemów Marketing Automation w najnowszej edycji rankingu GetApp, platformy należącej do Gartnera, największej na świecie firmy analitycznej w obszarze nowych technologii.

„Przy tak ogromnej konkurencji, wyróżnienie w rankingu GetApp ma dla nas ogromne znaczenie”, mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes Zarządu i założyciel SALESmanago Marketing Automation. „To dowód, że nasze unikatowe rozwiązania doceniają zarówno analitycy, jak i praktycy – marketerzy, korzystający na co dzień z systemu. Obecność w rankingu odzwierciedla, jak wiele działo się ostatnio w SALESmanago i jak dużo pracowaliśmy, by usprawnić i rozbudować nasz produkt”.

SALESmanago laureatem tegorocznej edycji Diamentów Private Equity

Ukoronowaniem tygodnia było odebranie statuetki laureata Diamentów Private Equity jako spółki portfelowej VC. Ideą konkursu jest uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem.